BMW 1 Serie
116i Upgrade Edition 136PK | Zeer Nette Staat | NL AUTO | M Sportpakket | M Performance | Bi-Xenon | Adaptief Demping Systeem |
Direct kopen, basisprijs: € 10.745,-
Direct kopen, basisprijs
€ 10.745,-
LEASEPRIJS: € 177,10 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.149,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 1 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | 116i Upgrade Edition 136PK | Zeer Nette Staat | NL AUTO | M Sportpakket | M Performance | Bi-Xenon | Adaptief Demping Systeem | |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 24 oktober 2014 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 160.029 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 3 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 177,10 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.745,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 9-XPF-48 |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 555 kg |
| Gewicht: | 1.260 kg |
| Wielbasis: | 269 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.815 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 650 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Estorilblau
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Koplamsproeiers
- Mistlampen voor 3 serie
- Regensensor 3 serie
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Xenon verlichtingspakket
- Infotainment
- Navigatiesysteem Professional
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- buitentemperatuurmeter
- multimedia-voorbereiding
- radio CD speler
- Interieur & Comfort
- Automatische airconditioning
- lederen bekleding
- achterbank in delen neerklapbaar
- Automatisch dimmende antiverblindingsbinnenspiegel
- Cruise Control
- Elektrisch verstelbare lendensteun
- lederen stuurwiel
- Middenarmsteun voor 3 serie
- Multifunctioneel stuurwiel
- Variable Sport Steering
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Lane Departure Warning met stuurwielvibratie (actief vanaf 70km/h)
- Park Assistant
- Park Distance Control (PDC) voor en achter
- Park Distance Control achter
- passagiersairbag
- Speed Limit Info
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Adaptief M onderstel incl. 10 mm verlaging, variabele demperinstelling, Driving Dynamic Control (niet i.c.m. 704) (leverbaar vanaf 11/2011)
- M Sportonderstel inclusief carrosserieverlaging
- M Sportpakket
- Sportstoelen voor
- Sportstuurwiel
- start/stop systeem